Rejestracja telefoniczna Rejestracja online
+48 506 300 801 rejestracja@grandemedica.pl
Stanisława Wyspiańskiego 13, Zielona Góra
Rejestracja Telefoniczna: +48 506 300 801
Rejestracja online

Internista, Diabetolog Agnieszka Gamrat

Agnieszka Gamrat Diabetolog

Internista, Diabetolog Agnieszka Gamrat

Specjalista chorób wewnętrznych, Specjalista diabetolog

Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach.

Pracuję w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Zielonej Górze na wieloprofilowym Oddziale Wewnętrznym oraz w Przyszpitalnej Poradni Diabetologicznej dla Dorosłych i w Poradni Stopy Cukrzycowej w Zielonej Górze oraz w Poradni Diabetologicznej Przyszpitalnej w Sulechowie.

Najważniejszy dla mnie jest dobry kontakt z pacjentem oraz zrozumienie przez chorego istoty i zasad nowoczesnego leczenia cukrzycy oraz zapobieganie jej powikłaniom, co gwarantuje sukces terapeutyczny w każdym przypadku.

Każdy pacjent traktowany jest przeze mnie indywidualnie. Każdemu pacjentowi poświęcam dużo czasu. Ważne jest dla mnie również dobre leczenie internistycznych chorób współistniejących.

W dobie epidemii cukrzycy i otyłości zajmuje się również leczeniem i diagnostyką cukrzycy ciążowej oraz profilaktyką i leczeniem zespołu stopy cukrzycowej (kompleksowa opieka nad chorym z cukrzycą z raną na stopie). Zajmuję się również prewencją cukrzycy i leczeniem stanu przedcukrzycowego.

Na bieżąco poszerzam swoje umiejętności, wiedzę i kompetencje z zakresu diabetologii i chorób wewnętrznych uczestnicząc w ogólnopolskich konferencjach naukowo-szkoleniowych podążając za najnowszymi trendami w leczeniu.

Jestem lekarzem praktykiem, dociekliwym diagnostą.

Jako doświadczony internista służę również pomocą w:

  • przygotowaniu pacjenta z cukrzycą do planowego zabiegu operacyjnego (np. włączenie czasowej insulinoterapii)
  • leczeniu i diagnostyce chorób współistniejących z zakresu chorób wewnętrznych u pacjentów z różnymi typami cukrzycy.

Rezerwuj wizytę