Rejestracja telefoniczna Rejestracja online
+48 506 300 801 rejestracja@grandemedica.pl
Stanisława Wyspiańskiego 13, Zielona Góra
Rejestracja Telefoniczna: +48 506 300 801
Rejestracja online

Nasi specjaliści

Seksuolog Karolina Rabenda-Łącka
Specjalista seksuologii, Specjalista ginekologii i położnictwa
Na Poznańskim Uniwersytecie Medycznym obroniła doktorat z zakresu depresji poporodowej. Codzienna praca w gabinecie przyniosła potrzebę poszerzenia umiejętności. W 2017 roku na Warszawskim UM ukończyła podyplomowe dwuletnie studia z zakresu seksuologii, a w 2019 roku po państwowym egzaminie specjalizacyjnym uzyskała tytuł lekarza specjalisty seksuologa.
Ortopeda Dawid Kawka Grande Medica
Ortopeda Dawid Kawka
Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, Ultrasonografista
Jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Kierownik Oddziału Urazowo-Ortopedycznego Szpitala w Nowej Soli.
Ortopeda Marcin Szmyr - Centrum Medyczne Grande Medica
Ortopeda Marcin Szmyr
Ortopedia i Traumatologia Narządu Ruchu (w trakcie specjalizacji), Ultrasonografista
Na co dzień pracuję w Lubuskim Centrum Ortopedii w Świebodzinie, gdzie zajmuję się głównie operacyjnym leczeniem urazów i chorób narządu ruchu - artroskopia i chirurgia klasyczna. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Tramatologicznego.
Jędrzej Jastrzębski Grande Medica
Ortopeda Jędrzej Jastrzębski
Ortopeda (w trakcie specjalizacji), Ultrasonografista
Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie pracy w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym i Oddziale Urazowo-Ortopedycznym SP ZOZ w Suchej Beskidzkiej oraz Oddziale Urazowo-Ortopedycznym SP ZOZ MSWiA w Krakowie oraz Lubuskim Centrum Ortopedii im. Lecha Wierusza w Świebodzinie, w którym jest zatrudniony do chwili obecnej. W zakresie jego szczególnych zainteresowań pozostaje medycyna sportowa i ultrasonografia narządu ruchu.
Fotografia Grande Medica
Ultrasonografista Anna Wójcicka-Wrona
Utrasonografista
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie lekarz w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej, zatrudniona w Szpitalu “Na Wyspie” w Żarach. Ukończyła liczne kursy z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej takie jak: USG tarczycy, węzłów chłonnych, stawów, jamy brzusznej w pediatrii, USG Doppler naczyń szyi oraz tętnic i żył kończyn górnych i dolnych.
Ultrasonografista Ewelina Czechowska
Utrasonografista, Radiolog
Specjalistka radiologii i diagnostyki obrazowej, absolwentka kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracy w Wielospecjalistycznym Szpitalu w Nowej Soli oraz w Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze. Stale poszerza i aktualizuje swoją wiedzę na licznych kursach specjalistycznych.
Sebastian Sleiman - Centrum Medyczne Grande Medica
Ultrasonografista Sebastian Sleiman
Utrasonografista
Ukończył kierunek lekarski na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Szpitala Uniwersyteckiego im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze. Aktywny członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego (PLTR) oraz Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego (ESR).
Piotr Hyla Pulmonolog
Pulmonolog Piotr Hyla
Pulmonolog,
Jestem specjalistą chorób płuc. Absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od 2016 roku pracuję w Oddziale Chorób Płuc Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze. Dodatkowo przyjmuję w przyszpitalnej Poradni Pulmonologicznej oraz pracuję z pacjentami wentylowanymi nieinwazyjnie. Jestem także adiunktem dydaktycznym na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Zielonogórskiego.
Weronika Stojak Grande Medica
Internista, Pulmonolog Weronika Stojak
Specjalista chorób wewnętrznych, Pulmonolog
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W swojej praktyce zajmuje się pacjentami z chorobami układu oddechowego - m. in. astmą oskrzelową, przewlekłą obturacyjną chorobą płuc, infekcjami układu oddechowego, chorobami śródmiąższowymi płuc, nowotworami płuc oraz rzadszymi chorobami układu oddechowego.
Anna Derda-Kawka Reumatolog
Internista, Reumatolog Anna Derda-Kawka
Specjalista chorób wewnętrznych, Specjalista reumatologii
W codziennej pracy zawodowej zajmuje się chorobami wewnętrznymi i reumatologią. Pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze na Klinicznym Oddziale Chorób Wewnętrznych oraz Oddziale Reumatologicznym Wielospecjalistycznego Szpitala SPZOZ w Nowej Soli.
Katarzyna Fiedorowicz Nefrolog
Internista, Nefrolog Katarzyna Fiedorowicz
Specjalista chorób wewnętrznych, Specjalista nefrolog
Specjalistka Nefrologii i Chorób Wewnętrznych. Specjalizację z zakresu Chorób Wewnętrznych oraz Nefrologii realizowała w Klinicznym Oddziale Nefrologii Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze. W swojej pracy zawodowej zajmuję się rozpoznawaniem oraz leczeniem chorób układu moczowego.
Justyna Wołowiec Wojciechowska Gastrolog
Internista, Gastrolog Justyna Wołowiec-Wojciechowska
Specjalista chorób wewnętrznych, Spesjalista gastroenterolog
Specjalistka Chorób Wewnętrznych oraz Specjalistka Gastroenterologii. Pracuje w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Zielonej Górze na wieloprofilowym Oddziale Wewnętrznym. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu i diagnostyce chorób jamy brzusznej i przewodu pokarmowego.
Barabara Ptaszyńska Grande Medica
Internista, Gastrolog Barbara Ptaszyńska
Specjalista chorób wewnętrznych, Spesjalista gastroenterolog
Specjalistka chorób wewnętrznych oraz gastroenterologii. Zajmuje się leczeniem chorób przewodu pokarmowego oraz endoskopią górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego (gastroskopia, kolonoskopia). Posiada również doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób ultrarzadkich.
Fotografia Grande Medica
Internista Łukasz Komorkiewicz
Specjalista chorób wewnętrznych, Medycyna paliatywna (w trakcie specjalizacji
Jest specjalistą Chorób Wewnętrznych (Internista), w trakcie specjalizacji z Medycyny paliatywnej. Posiada doświadczenie w zachowawczym leczeniu bólu oraz pracy z pacjentami geriatrycznymi.
Agnieszka Gamrat Diabetolog
Internista, Diabetolog Agnieszka Gamrat
Specjalista chorób wewnętrznych, Specjalista diabetolog
Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Pracuję w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Zielonej Górze na wieloprofilowym Oddziale Wewnętrznym oraz w Przyszpitalnej Poradni Diabetologicznej dla Dorosłych i w Poradni Stopy Cukrzycowej w Zielonej Górze oraz w Poradni Diabetologicznej Przyszpitalnej w Sulechowie.
Katarzyna Gawłowicz - Centrum medyczne dla Ciebie i Twojego zdrowia
Dietetyk Katarzyna Gawłowicz
Dietetyk
Jestem dietetykiem z wykształceniem i pasją. Swoje wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Zdobytą wiedzę stale uzupełniam i rozszerzam po przez uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach.