Rejestracja telefoniczna Rejestracja online
+48 506 300 801 rejestracja@grandemedica.pl
Stanisława Wyspiańskiego 13, Zielona Góra
Rejestracja Telefoniczna: +48 506 300 801
Rejestracja online

Nasi specjaliści

Ortopeda Marcin Szmyr - Centrum Medyczne Grande Medica
Lekarz Marcin Szmyr
Ortopedia i Traumatologia Narządu Ruchu (w trakcie specjalizacji), Ultrasonografista
Na co dzień pracuję w Lubuskim Centrum Ortopedii w Świebodzinie, gdzie zajmuję się głównie operacyjnym leczeniem urazów i chorób narządu ruchu - artroskopia i chirurgia klasyczna. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Tramatologicznego.
Sebastian Sleiman - Centrum Medyczne Grande Medica
Ultrasonografista Sebastian Sleiman
Utrasonografista
Ukończył kierunek lekarski na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Szpitala Uniwersyteckiego im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze. Aktywny członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego (PLTR) oraz Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego (ESR).
Anna Kawka - Internista, reumatolog
Internista, Reumatolog Anna Derda-Kawka
Specjalista chorób wewnętrznych, Reumatolog (w trakcie specjalizacji)
W codziennej pracy zawodowej zajmuje się chorobami wewnętrznymi i reumatologią. Pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze na Klinicznym Oddziale Chorób Wewnętrznych oraz Oddziale Reumatologicznym Wielospecjalistycznego Szpitala SPZOZ w Nowej Soli.
Agnieszka Gamrat - Centrum medyczne dla Ciebie i Twojego zdrowia
Diabetolog Agnieszka Gamrat
Specjalista chorób wewnętrznych, Specjalista diabetolog
Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Pracuję w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Zielonej Górze na wieloprofilowym Oddziale Wewnętrznym oraz w Przyszpitalnej Poradni Diabetologicznej dla Dorosłych i w Poradni Stopy Cukrzycowej w Zielonej Górze oraz w Poradni Diabetologicznej Przyszpitalnej w Sulechowie.
Katarzyna Gawłowicz - Centrum medyczne dla Ciebie i Twojego zdrowia
Dietetyk Katarzyna Gawłowicz
Dietetyk
Jestem dietetykiem z wykształceniem i pasją. Swoje wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Zdobytą wiedzę stale uzupełniam i rozszerzam po przez uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach.
Dawid Kawka - Centrum medyczne dla Ciebie i Twojego zdrowia
Ortopeda Dawid Kawka
Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, Ultrasonografista
Jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Pracuje w Lubuskim Centrum Ortopedii (dawna nazwa: Lubuski Ośrodek Rehabilitacyjno-Ortopedyczny) w Świebodzinie.